Snubní prsteny

Jaké snubní prsteny a kde je objednat?

Který snubní prsten zvolit?

Protože je každý člověk jedinečný, existuje spousta názorů a preferencí, jaké snubní prsteny jsou ty nejkrásnější. Někdo podléhá zcela módě a pořídí si třeba snubní prsteny z titanu, jiný zase značce. Ten pak volí například snubní prsteny Swarovski.

Snubní prsteny chirurgická ocel

Chirurgická ocel je dnes velmi módní záležitostí. Snubní prsteny z chirurgické oceli se kombinují s dalšími kovy a tak se může stát, že snubní prsteny budou dražší, než prsteny celé ze zlata. Popularitu snubních prstenů z chirurgické oceli nesnižuje ani to, že se nejedná o investici do drahých kovů, jako je tomu zcela jistě u zlatých snubních prstenů.

Snubní prsteny bílé zlato

Prsteny vyrobené z bílého zlata se vzhledově velmi podobají předchozí kategorii, ale jejich hodnota časem neklesá, tak jako je tomu u prstenů z oceli. Volba záleží na snoubencích. Dnes je tento materiál v módě a tedy velmi často objednávaný. Barva bílého zlata není zcela bílá nebo stríbrná, ale má lehce nažloutlý odstín. Proto se šperky z bílého zlata povrchově pokovují tenkou vrstvou rhodia. Tím získávají zcela neodolatelný lesk. Problém je ale pak při změně velikosti, neboť prstýnky se musí znovu pokovit rhodiem. Proto, pokud toužíte po bílém zlatě, volte pečlivě velikost snubních prstenů a raději si nechte své prsty změřit v některém kamenném zlatnictví.

Snubní prsteny kombinované

Kombinace různých druhů zlata nebo platiny vytváří zajímavé možnosti pro zlatnické dílny, jak své výtvory více ozvláštnit. Kombinované snubní prsteny však kupodivu nemají takovou popularitu, jako ty z bílého zlata. Vzhledem k náročnější technologii výroby vycházejí také o něco dráž.

Snubní prsteny žluté zlato

Žluté zlato patří k tradičním materiálům pro výrobu snubních prstenů. U takového prstenu i laikovi většinou dojde, z čeho je prsten zhotoven, kdežto bílé zlato mnozí považují za chirurgickou ocel. Jednoduché zlaté snubní prsteny ze žlutého zlata svou cenou téměř dosahují investice do drahých kovů a pokud myslíte také trošku ekonomicky, bude to pro vás jasná volba.

Stříbro, titan, platina

Snubní prsteny stříbrné a platinové jsou poměrně vzácně vyhledávány. Stříbro proto, že dostává rychle patinu času, platina zase pro svou cenu. Oproti tomu titanu dávají někteří snoubenci přednost před chirurgickou ocelí pro jeho lehkost a nezvyklý odstín. Ovšem cenově někdy mohou šperky z titanu dosáhnout až na hranici cen zlatých šperků.

Kde nakoupit?

Přestože nabídka kolem hýří množstvím nejrůznější inzerce a stačí se jen nebát procházky internetem, máme pro vás ověřený tip, kde můžete nakoupit snubní prsteny levně a zcela bez obav.

Rozdíl v cenách internetových a kamenných obchodů jsou způsobeny především nedůvěrou zákazníků v internetový prodej šperků. To dovoluje některým kamenným prodejnám velmi výrazně zakulatit své marže. Dalším důvodem je ale také to, že náklady na provoz prodejny či sítě prodejen s drahými kovy jsou podstatně vyšší, než u jiných obchodů. Velmi výrazně totiž do nákladů zasahují zabezpečovací služby a zařízení. Naproti tomu internetové prodejny vyrábějí či objednávají zboží teprve na zakázku. Z toho plyne i další důvod rozdílných cen a to je finanční objem skladů. Zajímavý rozbor k této problematice najdete na tomto blogu.

 www.svatebni-oznameni-vyroba.cz

Svatební oznámení

Svatební nabídka
Svatební oznámení
Tisk svatebních oznámení
Výroba svatebních oznámení
Vzory svatebních oznámení
Svatební oznámení online
Svatební texty
Svatební motta

Svatební...
Svatební šaty
Snubní prsteny
Svatební kytice

Odkazy
www
Snubní prsteny
Svatební oznámení 1a
Svatební oznámení 1b
Svatební oznámení 2
Novoročenky

TOPlist

Svatební katalogy


Katalog 1 - vzory luxusních svatebních oznámení ze stránek www.mottak.cz včetně velmi levných vzorů

Katalog 2 - většinou originálním způsobem zpracované vzory z www.oznamenisvatebni.cz


Levné snubní prsteny - opravdu vynikající ceny


Svatební oznámení vzory - luxusní svatební oznámení. I na dalším webu najdete tato originální svatební oznámení
Svatební oznámení vzory - jiná, veselejší svatební oznámení
Levné snubní prsteny - svatební prstýnky ze 14ti karátového zlata od českých výrobců ve vynikajících cenách
Snubní prsteny bílé zlato - pokud si chcete pořídit snubní prsteny z bílého zlata
Snubní prsteny kombinované - nabídka barevných kombinací materiálů pro výrobu zlatých snubních prstenů
Levné snubní prsteny ze zlata - to je naše dobrá rada na nákup plnohodnotných snubních prstenů za příznivé ceny